Proč chodit plesat

14. února 2016 v 20:41 | Anne |  Inspirace, úvahy
Společně se zimou přišla plesová sezóna a já doufám, že vám, kdo jste ještě nenenašli kouzlo plesů, ho pomůžu najít.

black and white, dress, and dance image

Zatancujete si
Co se týče mne, já ráda chodím na plesy kvůli tanci. Již od mala byl můj sen tancovat standardní tance, jenže k tomu bohužel nikdy nedošlo a byla jsem předurčena ke zpěvu. Poté co jsem před dvěma a půl lety prošla základními a pokračovacími kurzy tanečních mi bylo i umožněno se i nějaký ten krok naučit a mohla začít moje plesová éra. To bylo něco o mně. Asi jste pochopili, jak moc tanec miluju. Ale proč bych ho doporučila vám?
Celý večer si nárámně užijete. Můžete se odvázat, vyblbnout se a nikdo to nebude řešit. Můžete najít partnera/partnerku, protože při párovém tanci se skvěle seznamuje. A pokud jste zadaní, můžete si užívat tance zamilovaných. Budete se hýbat a dělat něco pro svoje zdraví. Tak proč ne?

Popijete s přáteli
Jestli vás nepřesvědčil tanec, třeba vás přesvědčí druhý bod. Protože co se chodí dělat na plesy? Tancovat a pít. A pokud jedno neprovozujete, alespoň to druhé. A pokud jste šťastlivec, na kterého má alkohol dobrý vliv (rozuměj - žádné sklony k agresivitě, sedání za volant či jiným věcem, naopak vás dělá otevřenější, šťastnější a více uvolněného/uvolněnou), určitě si srandy užijete habaděj.

Užijete si téma
Pokud je ples tématický, můžete si užít chystání kostýmu, vyřádit se v něm. Pokud je téma obsáhlejší, můžete si vybrat období/postavu,.. a vžít se do role.
A pokud je to například ples maturitní, užijete si podívanou na své kamarády, příbuzné a na jejich velký večer. A taky si po nich rádi hodíte nějakou tou padesátikorunou, když konečně můžete.

Uděláte ze sebe člověka
Konečně se jednou můžete pěkně obléct, namalovat se, hezky se učesat a navonět. Pokud jste muž, uděláte ze sebe jednou zase člověka. A pokud jste žena, uděláte ze sebe jednou ještě hezčí ženu, než jakou se světu snažíte předvést denně. A taky víte, že máte znovu důvod si koupit ty pěkné šaty, které na vás v obchodě dlouho prosebně koukají, ať si je koupíte a pokud už jich máte plnou skříň, tak jako já - šatolička (?:D), můžete dlouho dopředu přemýšlet o tom, co si vezmete na sebe nebo jak se učešete. A to je přeci zábava!

Budete mít program
Kdybyste nešli, určitě jen budete sedět doma a nebudete vědět, co dělat. A proto když půjdete, můžete být na sebe pyšní, protože jste znovu vyrazili do společnosti a máte jiný program než je televize nebo knížka!

A protože co jiného v zimě dělat?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
• Katte • El. • CordyBella B.L.PejtulKikiAdushAlex^KathCocoElsaBára/BaruzzJeyValeryLexiLady Tess Manon Domi An. Kath♥(Horalka) Baush E.
Isa
Chris
N.
Tina

Simar

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU :)

Pokud neuvedu jinak, fotky přikládané k článkům jsou posbírané z internetu. Nevlastním žádná autorská práva.