Moje NEJ #1 - aplikace do mobilu

28. února 2016 v 20:48 | Anne |  Inspirace, úvahy
Před nedávnem jsem díky kamarádce naazila na aplikaci ČEZ EPP aneb pomáhej pohybem. Používám hodně aplikací, ale dosud jsem nenarazila na tak užitečnou, jako je tato. A hlavně - o této aplikaci by mělo vědět co nejvíce lidí!
O co se jedná?
Za pohyb, který vykonáte vám jsou přiděleny body a ty následně můžete darovat na charitu vlastního výběru (a proměnit je na koruny). Pokud znáte čtení pomáhá, (které je bohužel jen pro studenty 1.,2. a 3.stupně), jde o stejný princip, ale pomáháte pohybem.
Aplikaci podporuje ČEZ, můžete si ji zdarma stáhnout pokud máte iOS či Android (a já doufám, že v brzké době se dostane i na windows phony, protože jejich počet narůstá). Poté se zaregistrujete, zvolíte typ aktivity, kteoru vykonáváte a můžete začít. V nabídce jsou: indoor/outdoor - běh, chůze, nordic walking, jízda na kole, bruslení, běžky, lyžování, turistika a tanec. Aplikace funguje jako sportracker, tudíž měří vzdálenost, čas, tempo, energii a počítá vám body. Díky GPS vidíte i mapu. K používání aplikace nepotřebujete internet, ten je potřeba jen tehdy, kdy body přiřazujete na charitu. Jeden bod se rovná 2-3 Kč.
S aplikací ČEZ EPP pomáhá pohybem už skoro 150 000 lidí, tak se pojďte připojit!
Aplikaci používám měsíc, mnohokrát jsem ji zapomněla zapnout (ale už si na ní zvykám!), nejsem aktivní sportovec a za tu dobu jsem nasbírala asi 700 bodů. A další měsíce to bude ještě lepší :). Jen pro zajímavost, jen cestou do školy a ze školy nasbírám 30-40 bodů.
Takže neváhejte, hýbejte se, pomáhejte a šiřte tyto informace dál!
Více zde!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
• Katte • El. • CordyBella B.L.PejtulKikiAdushAlex^KathCocoElsaBára/BaruzzJeyValeryLexiLady Tess Manon Domi An. Kath♥(Horalka) Baush E.
Isa
Chris
N.
Tina

Simar

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU :)

Pokud neuvedu jinak, fotky přikládané k článkům jsou posbírané z internetu. Nevlastním žádná autorská práva.