Sourozenci

9. září 2011 v 15:03 | Ani |  Téma týdne
Téma sourozenci je,myslím,celkem dobré téma.
Tak já mám dva sourozence, a nemůžu si stěžovat,mám je vážně ráda! :)

Ale chtěla bych odbočit - a to k sourozencům Weasleyovým.
(zleva) George, Ron, Charlie, paní Weasleyová, pan Weasley, Ginny, Bill, Percy, Fred

(klikni na celý článek...)


Jasně, nějací sourozenci si rozumí hodně, někteří méně, někteří vůbec. Weasleyovi jsou super rodina. Je jich 9(7 sourozenců) a přesto si rozumí.

Bill a Charlie mi byli vždycky sympatičtí. Bill byl sice prefekt a primus a Charlie prefekt, přesto to ale nebyl Percy :).Spolu si rozuměli,měli se rádi,ostatní taky.
Percy je ode všech odlišný. Z Weasleyových ho mám nejméně ráda, ale i tak.Je vzorný, to mu neberu (i když tolik by taky nemusel),ale přijde mi že nepochopí žádnou srandu a kvůli tomu si z něj všichni dělají legraci. Třeba v Ohnivém poháru(v knize),když měl to pojednání o kotlíkách, tak už ani Bill s Charliem si neodpustili pár narážek. V pátém dílu podporoval Umbridgeovou a za to ho všichni z rodiny nemuseli. Naštěstí se v sedmém díle usmířili a na chvíli to zase byli ti praví Weasleyovi.
Fred a George. Samá sranda. I přesto, že neměli rádi prefekty, natož primuse si s Charliem a Billem rozuměli (asi proto, že i když Bill a Charlie jsou vzorní, pochopí srandu a jsou pro srandu...), s Percyho si dělali srandu, Rona škádlili a s Ginny vycházeli. Ta se jim až moc podobala na to aby s ní nevycházeli.
Ron si z Percyho srandu tolik nedělal, i když ho nikdy tolik nemusel, Billa a Charlieho měl rád, Ginny taky(poněvadž byla jako jedinná mladší než on,tak se oni až moc staral a zajímal:) a Freda a George?Myslím, že si s nimi vážně rozuměl, ale dvojčata si někdy neodpustili narážky na Rona.
Ginny. Nedjřív plachá,stydlivá dívka a pak to byla taková nebojácná,vtipná dívka :D. Přišlo mi, že si rozuměla snad s každým svým sourozencem.

Weasleyovi mám staršně ráda!Taková milá rodina.

Taky jsem vždycky obdivovala Doupě. Jak každý má svůj pokoj, ikdyž jich je tolik(teda kromě dvojčat,ty ho mají spolu :)).Jednou jsem si kreslila a zkoumala jsem jak jim to tam vychází na ty patra,nidy mi to nevyšlo,ale stejně se mi Doupě strašně líbí. Vemte si, tolik pater, tolik pokojů.Nejlepí je v Princi dvojí krve(filmu) jak když přijde Harry se všichni nakloní z těch svých pokojů,každý z jiné strany :).
Škoda,že ve filmu nikdy neukázali Ginnyin nebo dvojčat pokoj..

Máte sourozence? Jak s nimi vycházíte?
Kdo vám je od Weasleyových nejsympatičtější?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ja-a-krecik ja-a-krecik | E-mail | Web | 9. září 2011 v 15:12 | Reagovat

nemám
no fred a george arthur , ron, ginny , charlie.. jako molly je hrozně hodná ale je až moc starostlivá ale to jsou všechny mámy mam ji taky ráda ale ne tolik .. bill no jako je fajn ale neřadim mezi oblíbené noo percy- moc nudný xD .. Ale celkoě je to moje nej kouzelnická rodina :) jo já vím zmatený koment xD

2 hannabath-vse hannabath-vse | Web | 10. září 2011 v 12:21 | Reagovat

TENTO DOPIS JE OD JEDNÉ HOLKY Z RUSKA JE JÍ 13 LET A VŽDYCKY SI PŘÁLA MÍT SVÉHO KONĚ JESTLI TENTO DOPIS POŠLEŠ 20-TI LIDEM TAK JSI POTOM V DUCHU ŘEKNI SVÉ TAJNÉ PŘÁNÍ ZJEVÍ SE TI DO 5 DNŮ. JESTLI TO NEPOŠLEŠ 20-TI LIDEM TA HOLKA PŘÍJDE K TOBĚ VEČER V 00:00 A ZABIJE TĚ!!!!!!!!!!!!! JEDEN KLUK TO NEPOSLAL A DO ZÍTŘKA NA POSTELY TAM BYLA JENOM JEHO KOSTRA A DOPIS PSANÉ ... neposilejte mi kurva tyhle sracky!!!!!! to jsou nejvetsi mrdky a vy to takhle zerete!!!! BOZEEEEE!!!!

3 Ani Ani | Web | 11. září 2011 v 15:54 | Reagovat

[1]: Ani ne tak zamtený xD. Moje je to taký nej kouzelnická rodina,samozřejmě. Já mám ráda všechny, teda Percyho tolik nemusím no,ale i tak :D. A proč mášvlastně tak ráda Charlieho?To by mě celkem zajímalo ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
• Katte • El. • CordyBella B.L.PejtulKikiAdushAlex^KathCocoElsaBára/BaruzzJeyValeryLexiLady Tess Manon Domi An. Kath♥(Horalka) Baush E.
Isa
Chris
N.
Tina

Simar

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU :)

Pokud neuvedu jinak, fotky přikládané k článkům jsou posbírané z internetu. Nevlastním žádná autorská práva.